سنگ و انگشتر فاخر
خانه / عقیق زرد / خرید بدون واسطه انواع عقیق زرد اصل

خرید بدون واسطه انواع عقیق زرد اصل

عقیق زرد اصل در واقع همان سنگ شرف الشمس می باشد که به آن در روایت و احادیث به افزون کننده برکت و رزق و روزی برای فرد اشاره شده است و جدا از این ها رنگ زیبای این سنگ طرفداران زیادی دارد.

انواع عقیق زرد اصل

عقیق زرد اصل

عقیق زرد مومی
عقیق زرد جزء حبشی
عقیق زرد ماسه ای

عقیق زرد در ایران طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی برای استفاده از این سنگ آنرا خریداری میکنند.

به باور قدیمی تر ها این سنگ عقیق زرد یا همان شرف الشمس سنگی با برکت و بافضیلت و همچنین سنگ خوش شانسی برای کسی که از آن استفاده میکند است.

علاوه بر این ها رنگ زرد معمولا شفاف و روشنی که در این سنگ ها وجود دارد خود طرفداران زیادی در بین انگشتر باز ها در ایران دارد که معمولا روی آن علائمی مانند پنج تن حسین و چهار قل و یا حتی آیات قرآن را روی آن حکاکی میکنند.

در بیشتر موارد برای سنگ های شرف الشمس از رکاب و انگشتر نقره استفاده میکنند زیرا مناسب ترین گزینه برای عقیق های زرد رنگ میباشد و جدا از آن بیشتر اوقات مردان از این نوع انگشتر ها استفاده می کنند و به همین دلیل برای زیبایی هرچه بیشتر و سنگینی انگشتر از نقره بهره می برند.

خواص و کارایی عقیق زرد اصل

عقیق زرد اصل

همانطور که اشاره کردیم عقیق زرد یا همان شرف الشمس انگشتری با برکت و سنگ خوش شانسی و با فضیلت برای کسی که آن را در دست میگذارد است ولی جدا از این ها در روایات به خواص انگشتر شرف الشمس به این گونه اشاره میکند که اثر گذار در زنگی فرد است و میتواند مشکلات زنگی را کاهش دهد. دریادلی را در فرد افزایش میدهد و باعث تقویت اعتماد به نفس می شود و در حل مشکلات به او نیروی بردباری و استقامت در برابر مشکلات را میبخشد.

در ایران افراد زیادی برای نوشتن طلسم ها و یا حتی دعا های خود از این نوع انگشتر استفاده میکنند و تنها دلیلشان از این کار این است که آیه یا دعای نوشته شده بر روی انگشتر از هر دو طرف سنگ عقیق زرد کاملا مشخص و قابل فهم است و این ویژگی فرایند تکمیل شدن طلسم یا دعا را تسریع میکند.

افسانه هایی نیز وجود دارد که میگوید اجنه از این صاحبان این انگشر دوری میکنند زیرا نوری از خود انعکاس می دهد که باعث کور شدن آنها میشود و به همین دلیل معمولا افراد جنگیر از این نوع انگشتر ها استفاده میکنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد اسماعیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127190199
آدرس کانال: sangefakher@
پست الکترونیکی: sangefakher@gmail.com